عضویت ۲۵۰۰ وکیل در مجمع وکلا و حقوقدانان نیکوکار

منصور قمشه معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد خبر داد: عضویت ۲۵۰۰ وکیل در مجمع وکلا و حقوقدانان نیکوکار

 

 

 

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در پی اقدام کمیته امداد امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل مجمع وکلا و حقوقدانان نیکوکار، تا کنون ۲۵۰۰ وکیل نیکوکار به عضویت این مجمع درآمده‌اند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، منصور قمشه با بیان این مطلب افزود: خانواده های تحت حمایت این نهاد می توانند برای مشاوره حقوقی به وکلای نیکوکار در شعبات حل اختلاف ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) مراجعه کنند، همچنین دفاتر حقوقی و قضایی امداد در تمام فصول سال آماده ارائه خدمات در رابطه با مشکلات حقوقی و قضایی خانواده ها است.


وی با اشاره به اینکه مددکاری و معاضدت حقوقی خانواده ها از اقدامات موثر در بخش حقوقی کمیته امداد است، تصریح کرد: اکنون ۱۱۰شعبه حل اختلاف ویژه امداد و خانواده‌های تحت پوشش در کشور و یک مجتمع حل اختلاف ویژه خانواده های این نهاد نیز در تهران به ارائه خدمات می پردازد.


این مقام مسئول با اشاره به حمایت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی از کمک های دولت مبنی بر تخصیص ۲۰درصد از قرض الحسنه بانک ها برای اشتغال و کارآفرینی خانواده ها، اظهار داشت: کمیته امداد در سال گذشته توانست رتبه برتر را در ایجاد مشاغل خانگی کسب کند و برنامه اصلی کمیته امداد نیز در جهت اشتغال و توانمندسازی خانواده ها است.


وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک مجلس و دولت بتوانیم توانمندی و اشتغال خانواده ها را در مسیر قانون پنجم توسعه اجرا کنیم.


معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی (ره)همچنین از تصویب طرح یک فوریت معافیت مالیاتی خیرین و نیکوکارانی که جهت محرومان به کمیته امداد کمک می کنند، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کرد./

 

 

 

/ 0 نظر / 40 بازدید