تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر

 

 

لبیک یا ثارالله

تسلیت ما را به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ماه پیروزی ابدی خون بر شمشیر پذیرا باشید  ما را هم از دعا در این ماه فراموش نکنید .

امام حسین ع فقط به شیعه تعلق ندارد امام حسین ع به تمام آزادگان و جوانمردان عالم تعلق دارد اگر حضرت ابراهیم  فرزند خود را در راه خدا قربانی میکرد امام حسین ع تمام هستی خود را در راه خدا داد و عشق بازی با باری تعالی را به اوج رساند .

اماما امروز می بینم فرزندان شیعه در لبنان وبرادران اهل سنت در غزه و نوار اشغالی و تمام جهان از سرورمان امام حسین ع الگو و همانند ان مولا ، جان خود و فرزندانش را فدای اسلام و دین میکند به دین و مذهب خود و امامم می بالم .

امام حسین ع دوردانه پیامبر اکرم ص و نور چشم علی ع و فاطمه زهرا س بود که پیامبر ص حسنین را در اغوش خود پروراند و بوسه بر گلوی حسین ع میزد  و میدانست خنجر جهالت و کفر گلوی مبارک جوان اهل بهشت را خواهد شکافت،لعنت  و نفرین ابدی بر قاتلان آن امام معصوم و سایر شهدای کربلا ، شکی نیست که عده ای با نام اسلام و شمشیری که روی ان بسم الله و.. حک شده بود بر سر مبارک ناطق قران و فرزند معصوم ان بزرگوار فرود آورده و مامسلمانان را برای همیشه داغدار نمودند .

اماما به خدا قسم با مطالعه و تدبر پی به جوانمردی و ایمانتان برده ایم ، از قربانی فرزند خردسالتان گرفته تا جان شیرین خود که با هدیه ان برای همیشه فلسفه جهاد و مبارزه با جور و ظلم و ستم و جهالت را به ما آموختید و ما را شیفته و عاشق خود ساختید .

عشقتان و نامتان در قلب ما جا دارد نه در ماه محرم بلکه در تمام زمانها و مکانها و جان ناقابل  ما فدای تو سرور و مولایم باد .

 لبیک یا ثارالله

/ 0 نظر / 17 بازدید